Toplam Değeri 170 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun Ve Uygulama
Makale

Toplam Değeri 170 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 Android Oyun Ve Uygulama

Her akıllı telefon kullanıcısının sevdiği şeyler arasında ücretli olan uygulama ve oyunlara bedava erişmek vardır. Biz de sizin kısa süreyle bedava dağıtılan uygulamaları öğrenmeniz için her hafta güncellenecek bu yazıyı oluşturduk. Şimdiden söyleyelim, uygulamaları almak için acele edin.

Bu haftaki listemizde telefonunuzu çok daha kullanışlı hâle getirebilen uygulamalarla birlikte eğlence dünyanızı zenginleştirmenizi sağlayacak oyunlar bulunuyor. Listemizin bu haftaki değeri 170 TL. Ama tabii siz bu uygulamalara ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

Stickman Ghost: Ninja Warrior Action Offline Game

İçinde birçok farklı silahı, yeteneği ve ekipmanı barındıran Stickman Ghost: Ninja Warrior Action, reklamlardan tamamen arınmış bir şekilde ücretsiz olarak karşımıza çıktı. Vaktinizi eğlenerek geçirmek için bu oyunu deneyebilirsiniz.

Pijamaskeliler: Yarışan Kahramanlar

Bir çocuk sahibiyseniz ve çocuğunuz telefonda oynayacak bir oyun arıyorsa, bu oyunu kendisine oynatabilirsiniz. Oyun, basit ve karmaşık olmayan yapısıyla çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

The Curse Of Zigoris

Platform oyunlarını sevenlerin oldukça hoşuna gideceğini tahmin ettiğimiz The Curse of Zigoris, diğer platform oyunlarından da kendisini ayrı tutan bazı noktalara sahip. Oyun içinde düşmanlarınızı alt etmek için birçok seçeneğe sahipsiniz.

Frontier Wars: Defense Heroes - Tactical TD Game

Birbirinden farklı karakterlere ve özelliklere sahip olduğunuz bu oyunda kalenizi korumak için en iyi taktiği yapmalısınız. Oyun, strateji oyunlarını sevenler için güzel bir seçenek olacaktır.

Superheroes Junior: Robo Fighting - Offline Game

Hoş grafikleri ve yapısıyla dikkatleri üstüne toplayan Superheroes Junior, süper güçlerinizi kullanarak düşmanlarınızı yerle bir etmeniz gereken bir oyun.

fill expert vip

Bulmaca çözmeyi seviyorsanız, bir kez daha ücretsiz hâle gelen bir uygulamayla karşınızdayız. Fill Expert VIP, bulmaca sevenleri yeni bulmacalarla tanıştıracak bir oyun.

RAL, NCS ve PANTONE renk paleti. Renkler kataloğu

Herhangi bir alanda renk uyumu konusunda ciddi problemler yaşıyorsanız, bu uygulama sayesinde birbiriyle en uyumlu renkleri bulabileceksiniz. Özellikle tasarımcılar için bu uygulama oldukça iyi bir yardımcı araç olacak.

Apprendre l'italien : dialogues et vocabulaire

Yalnızca İngilizce öğrenmenin yeterli olmayacağı bir geleceğe yaklaşırken yeni bir dil öğrenmek oldukça faydalı olacaktır. Ne de olsa evde kaldığımız şu günlerde zamanımızı iyi değerlendirmemiz fazlasıyla önemli. Bu uygulama da size İtalyanca öğretecek.

Google Play Store indirimlerinde ücretsiz olarak sunulan oyun ve uygulamaları sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Beğendiğiniz uygulama ve oyunları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Ücretsiz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top