Toplam Steam Fiyatı 124 TL Olan Borderlands Handsome Collection, Epic Games’te Ücretsiz Oldu [İndir]
Makale

Toplam Steam Fiyatı 124 TL Olan Borderlands Handsome Collection, Epic Games’te Ücretsiz Oldu [İndir]

GTA 5 ve Civilization VI'nın ardından Epic Games'in ücretsiz oyun fırtınası devam ediyor. Borderlands serisinin 2 büyük yapımı olan The Pre-Squel ve Borderlands 2 dahil; tüm DLC'lerini içeren Handsome Collection paketi, Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu oldu.

Toplamda 2 Borderlands oyunu ve 50 DLC içeren Handsome Collection paketini eğer Steam'den ayrı ayrı satın alırsanız, fiyatı toplam değeri 480 TL'ye ulaşıyor. Handsome Collection'un Steam'deki kampanyalı fiyatı ise 124,80 TL. Bu zengin paket, şimdi Epic Games tarafından 1 hafta boyunca tamamen ücretsiz şekilde dağıtılacak.

borderlands

Tüm bu adımları takip ederek Borderlands Handsome Collection'ı Epic Games kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilir; hesabınızla giriş yaptığınız tüm bilgisayarlarda, oyunlara ömür boyu ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz oyunları başka bir Epic Games hesabına dahil edemezsiniz.

Minimum:

Önerilen:

Minimum:

Önerilen:

Epic Games Store'un her hafta sunduğu ücretsiz oyun kampanyasında daha önce GTA 5 ve Civilization VI, 1 hafta boyunca ücretsiz sunulmuştu. Borderlands de aynı şekilde 1 hafta boyunca ücretsiz olacak. Kampanya, 4 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top