Vivo Y70s'in Resmi Render Görüntüleri Ortaya Çıktı
Makale

Vivo Y70s'in Resmi Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Vivo Y70s'in çıkışına az bir zaman kalması birçok teknoloji tutkununu meraklandırıyordu. Dün iki Çin sitesinin ürünü listelemesi sayesinde cihazın render görüntüleri ortaya çıktı. Bu listelemelerden cihazın özelliği adına pek bir şey ortaya çıkmış değil ancak renderlar bile birçok kişiyi heyecanlandırmış durumda. 

Vivo Y70s'in ön kısmına baktığımız zaman, görmeye alışık olduğumuz bir ön kamera deliği göze çarpıyor. Arka tarafa geçtiğimiz zamansa, dikey şekilde konumlandırılmış üçlü bir kamera kurulumu kendini fark ettiriyor. Bu üçlü kamera kurulumunda 48 MP ana kameranın yanında ultra geniş açılı, derinlik ve makro kameradan herhangi ikisi bulunacak.

Vivo Y70s

Cihazın iç kısmını ele alırsak son çıkan Exynos 880, bu cihaza gücünü verecek işlemci olarak belirlenmiş. Exynos 880'e en az 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı eşlik edecek. Bunlarla birlikte cihazın 5G desteği de bulunacak. Şimdilik ortaya çıkan ve beklenen bu özellikler birçok kullanıcıyı meraklandırmış durumda.

Vivo Y70s, 4.500 mAh devasa bataryasıyla kullanıcılara uzun şarj ömürleri sunmayı kendine hedef edinmiş durumda. Bu büyük bataryaya 18 W hızlı şarj desteği de entegre edilmiş. Bu cihazı almayı düşünen kullanıcılar, Fog Illusion, Starlight Blue ve Siyah renkleri arasında seçim yapması gerekecek.

Vivo Y70s

Cihazın fiyatı da birçok kişi tarafından merak ediliyor. Son ortaya çıkanlara göre, Vivo Y70s 308 dolarlık (vergiler hariç 2.100 lira) etiketiyle raflardaki yerini alacak. Cihazın orta segmentte bulunan diğer 5G cihazlarla rekabette bulunması bekleniyor. OPPO A92s ve Realme X50m şimdilik Y70s'in en büyük rakipleri olarak gözüküyor. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top