Xiaomi Mi Band 5, Yeni Şarj Cihazıyla Kanlı Canlı Görüntülendi
Makale

Xiaomi Mi Band 5, Yeni Şarj Cihazıyla Kanlı Canlı Görüntülendi

Giyilebilir teknolojik ürünler, her geçtiğimiz gün gelişme göstermeye devam ediyor. Bu teknolojinin önde gelen şirketlerinden biri olan Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 5'i tanıtmaya hazırlanıyor. Mi Band serisi, kullanıcılar tarafından çok ilgi görüyor. Birçok özelliğe sahip bu bileklikler, hayatı biraz daha kolay bir hâle getiriyor. Bugün de serinin yeni üyesinin fotoğrafları ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde yeni cihazın, serinin eski modellerine göre daha büyük bir ekrana sahip olacağı iddia edilmişti. 1,2 inçlik yeni ekranla birlikte birçok geliştirmenin de cihaza eklendiği söylenenler arasında bulunuyordu. Bugün ortaya çıkan fotoğraflarla birlikte bu söylentilerin bazılarının gerçek olduğu görüldü, bazı iddialarsa gizemini korumaya devam ediyor.

Mi Band 5

Fotoğraftan da görüldüğü üzere Mi Band 5'in ekranı, küçük bir miktar büyümeye uğramış ancak ilk göze çarpan şeyin şarj kablosu olduğunu söyleyebiliriz. Eski modellerden farkı olarak bu yeni cihaz fişe takılarak şarj edilecek. Şarj şeklindeki değişiklik, birçok Mi Band kullanıcısını şaşırtmış durumda. 

Cihazın gövdesinde çok belirgin bir değişiklik bulunmuyor ancak çok hafif bir yassılaşma göze çarpıyor. Bu yassılaşma, kameranın açısından dolayı oluşabileceği gibi Xiaomi tarafından da dizayn edilmiş olabilir. Cihaz resmen tanıtıldığı zaman, hangisinin gerçek olduğunu hep birlikte öğrenme fırsatımız olacak.

Mi Band 5'in özellikleri haricinde fiyatı da çok merak ediliyor. Fotoğrafları paylaşan kaynağın bu konu hakkında da bir tahmini mevcut. Kaynağa göre cihaz, 28 dolar (vergiler hariç 190 lira) civarındaki bir etiket fiyatıyla raflardaki yerini alacak. Cihazla ilgili yeni bilgiler ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top