Yayıncılardan Oluşan Dört Kişilik Takım, Call Of Duty: Warzone'da Kill Rekoru Kırdı
Makale

Yayıncılardan Oluşan Dört Kişilik Takım, Call Of Duty: Warzone'da Kill Rekoru Kırdı

Çıktığı günden bu yana en çok oynanan battle royale oyunlarından biri haline gelen ve rekor oyuncu sayılarına ulaşan Call of Duty: Warzone, şimdi de yeni bir rekorla gündemde. Call of Duty: Warzone'un tek maçta kill rekoru, 4 yayıncının oluşturduğu bir takım ile kırıldı.

Call of Duty yayıncıları TeePee, Symfuhny, HusKerrs ve DougisRaw'dan oluşan bir takım, tek maçta 121 kill ile rekor kırdı. Warzone maçları 150 oyuncuyu bir araya getiriyor ve yayıncılar bir maçta121 rakibini oyun dışı bırakarak çıtayı ulaşılması güç bir noktaya taşıdı.

call of duty warzone kill rekoru

Call of Duty'nin resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda takımlı mücadelelerdeki yeni kill rekoru onaylandı. Yapılan paylaşımda, "Yeni dünya rekoru mu!? Bu rekoru kim daha yukarıya taşıyabilir? Tebrikler!" ifadeleri yer aldı. Profesyonel Call of Duty oyuncusu Nadeshot da bu başarıyı, "Vay be, bunu nasıl başardığınızı idrak edemiyorum bile. İyi oyunlar" ifadeleriyle yorumladı.

Takımdaki isimlere bakıldığında rekorun kırılması çok da imkansız görünmüyor. Hepsi Call of Duty yayınlarıyla tanınan yetenekli isimler. Özellikle HusKerrs, rekorlara yabancı değil, çünkü yayıncı daha önce de tekli mücadelelerde 37 kill ile rekor kırmıştı. HusKerrs rekorun kırıldığı bu maçta da 34 kill sayısına ulaşarak takımın lideri oldu. Warzone'daki takım maçlarında önceki kill rekorunun ne olduğu bilinmiyor. Gulag sistemi ve takımların ölen arkadaşlarını yeniden canlandırabilmeleri, Warzone'da yüksek kill sayılarına ulaşabilmeyi daha mümkün kılıyor. Yine de bu kadarı biraz fazla olmuş sanki :)
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top