Yeni Nesil Motorola Razr'ın Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı
Makale

Yeni Nesil Motorola Razr'ın Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Kasım ayında birinci nesil versiyonuyla kullanıcıyla buluşan, Motorola'nın katlanabilir telefonu Razr'ın ikinci nesil versiyonunun geleceği haberi, geçtiğimiz günlerde Motorola'nın bir kuruluşu olan Lenovo tarafından açıklanmıştı. Motorola, orta segment bir telefona göre yüksek bir fiyat etiketine sahip olan Razr serisinin açıklarını, telefon katladığında dışta kalan ekran (Quick View) üzerinde yaptıkları yenilikler ve iyileştirmelerle bir nebze olsun kapatmaya çalışmıştı. 

Eylül ayında gelmesi beklenen yeni nesil Razr ile alakalı tasarım bilgileri ve görseller henüz elimizde bulunmuyor fakat XDA Developers tarafından sızdırılan bilgiler doğrultusunda telefonun yazılım ve bazı donanım özelliklerine ulaşma şansı yakaladık. Gelin yeni nesil Motorola Razr'ın sızdırılan teknik özelliklerine hep beraber göz atalım.

motorola razr

Yeni gelecek olan Razr, bazı alanlarda yükseltmelere ve iyileştirmelere sahip fakat yonga seti bazında hâlâ orta segmente dâhil bir telefon olacakmış izlenimi veriyor. Bu özelliklerle Razr, Motorola'nın amiral gemisi olarak tanıtabileceği bir telefon olmaktan hâlâ çok uzakta gibi görünüyor. Bu kapsamda Motorola'nın yeni nesil Razr ile yine Samsung'un katlanabilir telefon pazarına sunduğu alternatiflerle başa çıkmakta zorlandığını göreceğiz gibi duruyor.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top