YouTube Kurgucumuz, Bir Kısa Film Yarışmasında Finale Kaldı (Oylarınıza İhtiyacı Var)
Makale

YouTube Kurgucumuz, Bir Kısa Film Yarışmasında Finale Kaldı (Oylarınıza İhtiyacı Var)

TSPB, ülkemizde tasarruf bilinci aşılamak ve toplumu yatırıma yönlendirmek amacıyla her yıl farklı temalarla kısa film yarışmaları düzenliyor. Kameran Elinde Geleceğin Cebinde adındaki bu geleneksel yarışmaya her yıl pek çok vatandaşımız başvuruyor. 

Bu yılki katılımcılar arasında, çektiği kısa film ile Juri tarafından ilk 10’a seçilen; Webtekno YouTube kanalının kurgu işlerini yürüten arkadaşımız Özge Gezer de var. İlk kez seçim aşamasında halk oylamasına açılan yarışmada, toplam 10 değerli film ve finalist yönetmen bulunuyor. Kurgucumuz Özge Gezer’in filmi de hemen aşağıda.

Kedi Arif’in dağınık ve sorumsuz sahibini birikim yapmaya ve geleceği düşünmeye ittiği küçük ve eğlenceli bir hikaye izliyoruz. Özge Gezer Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nin yarışma için tematik olarak talep ettiği bu konuda, evdeki dostlarımız aracılığıyla bize mesaj veriyor. 

Kısa film yarışmasında Özge’yi desteklemek için buraya tıklayarak oylama sayfasına gidebilirsiniz. Açılan sayfada Oy Ver butonuna tıkladıktan sonra, TSBP’ formuna bilgilerinizi girip Özge'ye desteğinizi iletebilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top