YouTuber PewDiePie'ın Yeni Mobil Oyunu Pixelings, Android Ve IOS İçin Yayınlandı
Makale

YouTuber PewDiePie'ın Yeni Mobil Oyunu Pixelings, Android Ve IOS İçin Yayınlandı

Dünyanın en popüler YouTuber'larından bir tanesi hiç şüphesiz PewDiePie. An itibarıyla 102 milyondan fazla abonesi bulunan PewDiePie, ürettiği kendine özgü içeriklerle popülaritesini bu noktaya getirmeyi başardı ve görünen o ki PewDiePie, uzunca bir süre daha dünyanın en popüler YouTuber'ı olmaya devam edecek.

YouTuber'lar, artık sadece YouTube platformuna tıkılıp kalmıyorlar. Pek çok YouTuber, farklı projelere de dahil oluyor ve böylelikle, sesini daha da çok kişiye duyurma fırsatı yakalıyor. PewDiePie da bugüne dek farklı projelerin içerisinde yer aldı ve bugün itibarıyla PewDiePie'ın en yeni projesi hayata geçti. Dünyanın en popüler YouTuber'ı, artık kendine has bir mobil oyuna sahip.

PewDiePie's Pixellings

"PewDiePie's Pixelings" olarak isimlendirilen bu oyun hem Android hem de iOS üzerinden oynanabiliyor. RPG türünde bir oyun olarak karşımıza çıkan PewDiePie's Pixelings, daha çok 32 bit oyun dönemi andıran grafiksel özelliklere sahip. Oyunun temel konusunu ise önünüze gelen zorlukların üstesinden gelmek ve çevrimiçi PvP savaşlarına katılmak oluşturuyor.

Oyun, PewDiePie hayranlarına ücretsiz olarak sunuluyor ancak diğer tüm mobil oyunlarda olduğu gibi PewDiePie's Pixelings'te de uygulama içi alım satımlar bulunuyor. Elbette PewDiePie's Pixelings içerisindeki alım satım işlemlerine dahil olmak zorunda değilsiniz ancak uygulamalarda yer alan reklamlardan nefret ediyorsanız, en azından bununla ilgili bir satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekebilir. Eğer PewDiePie hayranları için geliştirilen PewDiePie's Pixelings isimli oyunu indirmek isterseniz, hemen aşağıda bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top