Yeni Güncelleme Ile Gta Online Kullanıcıları Büyük Bir Nefes Alacak
Oyunlar

Yeni Güncelleme Ile Gta Online Kullanıcıları Büyük Bir Nefes Alacak

Çevrimiçi çok oyunculu açık dünya oyunlarında diğer oyuncuların zorbalıklarıyla karşı karşıya kalabiliyoruz. Oyunda güzel zaman geçirmek istediğimizde maruz kaldığımız bu zorbalıklar sebebiyle zaman zaman oyun oynamayı dahi bırakabiliyoruz.

Grand Theft Auto Online'a gelmesi uzun zamandır beklenen Kumarhane modu dün itibariyle tüm oyuncular için yayınlandı. Bu güncelleme ile beraber bazı özel iyileştirmeler de oyuna eklendi.

GTA 5 Pasif Mod

Los Santos şehri her zaman GTA'da kaos ortamının yaşandığı yerlerin başında gelmiştir. Buradaki kaos ortamını daha da çekilmez yapan şey ise çoğu oyuncu tarafından kullanılan pasif mod geçişi.

GTA Online oyuncularının kendilerini istedikleri zaman pasif moda sokmak gibi bir seçenekleri bulunuyor. Pasif moda giren kullanıcılar hiçbir şekilde diğer kullanıcılarla etkileşime girmiyor. Oyuncuların arabaları bir diğer oyuncunun arabasına çarpmıyor, oyuncular birbirlerine ateş edemiyor. Bu sayede daha huzurlu bir oyun deneyimi yaşanabiliyor.

GTA 5 Pasif Mod

Bir oyuncu kesimi ise pasif modu kötüye kullanıyor. Bir diğer oyuncunun oyun oynayışına silahla, araçla veya türevleriyle karışan bu oyuncular, diğer oyuncuya rahatsızlık verdikten sonra derhal kendilerini pasif moda alıyorlar.

Ne var ki bu zorbalık dün itibariyle son buldu. Dünkü Kumarhane güncellemesi yaman notlarının pasif mod ile ilgili maddeleri ise şu şekilde:

Böylece sinir bozucu olaylardan bir tanesi daha çözüme kavuşturulmuş oldu. GTA 6 için "çıktı çıkacak" derken Rockstar'ın hâlâ GTA 5 Online'a desteği kesmemesi takdire şâyan. İyi oyunlar dileriz :)
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top