25 Haziran'da Ücretli Olacak Battle Royale Oyunu Şu An İçin Ücretsiz!
Webtekno

25 Haziran'da Ücretli Olacak Battle Royale Oyunu Şu An İçin Ücretsiz!

Bildiğiniz gibi şu an oyun dünyası PUBG ve Fornite ile kasıp kavruluyor. Twitch yayınlarının %70'ini bu iki oyun oluşturuyor ve Battlefield gibi sağlam temelli oyunlar dahi bu oyun modu üzerinden yeni yapımlarını duyuruyorlar.

Hal böyleyken 69 TL'lik fiyatıyla PUBG ve daha çizgi film vari grafikleriyle belli bir kesimin hoşuna gitmeyen Fortnite tek alternatif değil. Oyun yapımcıları bu türün üzerine giderek yeni alternatifler üretmeye çalışıyorlar. Sizlere bugün ücretsiz olacağı haberini verdiğimiz oyun da bunlardan biri: Cuisine Royale.

Eğer ki siz de bu oyuna ücret ödemeden bu oyuna sahip olmak istiyorsanız, son tarih 25 Haziran olacak. O tarihten sonra oyunun ücretli olacağı belirtildi ancak fiyatı da henüz belli değil. Bu durumda yeni dönemin fenomenlerinden biri olması mümkün olabilcek bu oyunu kaçırmak istemiyorsanız, buraya tıklayarak Steam kütüphanenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top