TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt Ol54 Yaşındaki Kadın, Kendisini Yiyen 8 Metrelik Pitonun Midesinden Çıkarıldı! (video +18)

18/06/2018
8221


Endonezya’nın vahşi yaşamına ilişkin pek çok haber duyduk, ancak ülkede yaşanan yeni bir olay daha önce eşi benzeri görülmemiş bir çıplaklıkta dünya medyasının gündemine girdi. 54 yaşındaki çiftçi kadın Wa Tiba, ülkenin güneyinde yer alan Sulawesi bölgesinde yaşıyor ve bahçesiyle uğraşıyordu. 

14 Haziran günü annelerinin aniden ortadan kaybolmasıyla endişelenen çocukları, kadının izini sürmeye başladılar. Tiba en son bahçesinde işiyle ilgilenirken görülmüştü. Çocukları da bu bilgi eşliğinde aramalara devam etti. Bahçenin 30 metre uzağında bulunan çalılık bölgesine bakan çocuklar, bir el feneri yardımıyla inzivaya çekilmiş 8.20 metrelik pitonu gördüler.  

Yılanın karnındaki büyük şişlik nedeniyle zar zor hareket ediyor olması çocukları şüphelendirdi. Zavallı kadın, bir korku filmindeki gibi piton tarafından canlı canlı yutulmuştu. Polisi ve diğer yetkilileri arayan Tiba’nın çocukları, bölge halkının da desteğiyle pitonu avladı. 

Bölgeye akın eden yüzlerce insan bu manzara tanıklık etti. Kadının henüz piton tarafından sindirilmemiş olması ise asıl çarpıcı noktaydı. Kendisinin kıyafetleri bile hala deforme olmamıştı. Muhtemelen piton tarafından yutulurken verdiği mücadele ise vücudundaki izlerden kolaylıkla anlaşılabiliyordu. 

Wa Tiba’nın başı pitonun kuyruğuna doğruydu. Bu da önce başına aldığı şiddetli bir darbe sonucunda etkisiz kaldığını, yılanın kendisini başından yutmaya başladığını gösteriyor. 

Tiba, geleneksel dini törenlere uygun şekilde bölge halkı tarafından defnedildi. Yetkililer, yerel halkı benzer olaylara karşı ciddi şekilde uyardılar.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış