54 Yaşındaki Kadın, Kendisini Yiyen 8 Metrelik Pitonun Midesinden Çıkarıldı! (video +18)
Webtekno

54 Yaşındaki Kadın, Kendisini Yiyen 8 Metrelik Pitonun Midesinden Çıkarıldı! (video +18)

Endonezya’nın vahşi yaşamına ilişkin pek çok haber duyduk, ancak ülkede yaşanan yeni bir olay daha önce eşi benzeri görülmemiş bir çıplaklıkta dünya medyasının gündemine girdi. 54 yaşındaki çiftçi kadın Wa Tiba, ülkenin güneyinde yer alan Sulawesi bölgesinde yaşıyor ve bahçesiyle uğraşıyordu. 

14 Haziran günü annelerinin aniden ortadan kaybolmasıyla endişelenen çocukları, kadının izini sürmeye başladılar. Tiba en son bahçesinde işiyle ilgilenirken görülmüştü. Çocukları da bu bilgi eşliğinde aramalara devam etti. Bahçenin 30 metre uzağında bulunan çalılık bölgesine bakan çocuklar, bir el feneri yardımıyla inzivaya çekilmiş 8.20 metrelik pitonu gördüler.  

Yılanın karnındaki büyük şişlik nedeniyle zar zor hareket ediyor olması çocukları şüphelendirdi. Zavallı kadın, bir korku filmindeki gibi piton tarafından canlı canlı yutulmuştu. Polisi ve diğer yetkilileri arayan Tiba’nın çocukları, bölge halkının da desteğiyle pitonu avladı. 

Bölgeye akın eden yüzlerce insan bu manzara tanıklık etti. Kadının henüz piton tarafından sindirilmemiş olması ise asıl çarpıcı noktaydı. Kendisinin kıyafetleri bile hala deforme olmamıştı. Muhtemelen piton tarafından yutulurken verdiği mücadele ise vücudundaki izlerden kolaylıkla anlaşılabiliyordu. 

Wa Tiba’nın başı pitonun kuyruğuna doğruydu. Bu da önce başına aldığı şiddetli bir darbe sonucunda etkisiz kaldığını, yılanın kendisini başından yutmaya başladığını gösteriyor. 

Tiba, geleneksel dini törenlere uygun şekilde bölge halkı tarafından defnedildi. Yetkililer, yerel halkı benzer olaylara karşı ciddi şekilde uyardılar.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top