TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlAMD'nin 50. Yılına Özel Ryzen 7 2700X İşlemcisi Piyasaya Sürülmeden Bitti

21/04/2019
1494


Açılımı Gelişmiş Mikro Cihazlar (Advanced Micro Devices) olan yılların ekran kartı ve işlemci üreticisi AMD, 1 Mayıs 1969'da California, ABD'de kurulmuştu. Çok yakın bir tarihte 50 yaşına ulaşacak olan AMD, bunu kutlamak için çok ama çok özel bir ürünü 30 Nisan tarihinde piyasaya sürüyor.

50. Yıl Özel Ryzen 7 2700X işlemcisini "seçili" marketlere hâlihazırda göndermiş bulunan teknoloji sektörü devi şirket, bu özel işlemcinin, şu anlık, sadece 500 adet stokla sınırlı olduğunu belirtti. İsteyen kullanıcıların 50. Yıl Özel işlemciyi an itibariyle 347,95 dolara Connection.com'dan satın alabileceği ve özel bir ürüne sahip olabileceği söyleniyordu. Tabii ki elimize geçen son bilgiler sonucunda işlemcilerin stoğunun bittiğini söyleyebiliriz.

Teknik özellikleri sıradan Ryzen 7 2700X ile aynı bir şekilde listelenen işlemcinin bu özelliklere sahip olması beklenmiyor zira söz konusu AMD ise 50. Yıl Özel işlemcide ufak da olsa bazı iyileştirmelerin olması bekleniyor. En net bilgilere ise önümüzdeki günlerde AMD'nin yapacağı açıklama ile ulaşacağız.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış