Android Mesajlar Uygulamasında Kullanabileceğiniz 5 Yeni Özellik
Webtekno

Android Mesajlar Uygulamasında Kullanabileceğiniz 5 Yeni Özellik

Android Mesajlar, Android’in kısa mesajlar ve sohbet için kullandığı resmi mesajlaşma uygulamasıdır. Güvenilir mesajlaşma ve sevdiklerinizle sohbet için kullanabileceğiniz bu uygulama, şimdi yepyeni 5 özellik ile buluştu. İşte Android Mesajlar uygulamasında kullanabileceğiniz 5 yeni özellik.

Bu hafta itibarı ile uygulamanın web halini bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. Telefonunuzdan gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri, aynı şekilde bilgisayarınız üzerinden de kullanabilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda GIF’ler hayatımızın eğlenceli bir yanı haline geldiler. Duygularımızı bu hareketli görseller ile anlatmak eminim ki sizlere de oldukça keyifli geliyor. Bu noktada şimdi Android Mesajlar uygulamasında GIF’leri kullanabilirsiniz.

Akıllı yanıt özelliği çoğu zaman bizlere zaman kazandırır. Hareket halindeyken veya meşgul iken kullanabileceğimiz bu yenilik, zaman içerisinde çok daha fazla dil seçeneğine sahip olacak.

Özellik dahilinde, arkadaşlarınız sizlere bir bağlantı veya metin gönderdiğinde mesajı kısaca görebilirsiniz. Bu sayede de mesaj hakkında ufak bir fikriniz oluşacaktır.

Tek seferlik şifreleri artık gün içinde sürekli kullanır hale geldik. Ancak bildiğiniz üzere bu şifreleri doğru girme derdi bizi bazen gerebiliyor. Android Mesajlar tabii ki bu soruna da çözüm getirmiş.

Tüm bu işlevsel ve kullanıcı dostu özellikler, Android Mesajlar’ı daha çekici bir hale bürümüş. Bu bağlamda sizler de uygulamayı kullanmak istiyorsanız, aşağıya eklediğimiz bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top