TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlApple Müzik, Google Play Müzik, Spotify Veya Tidal: Hangisini Kullanıyorsunuz? (Anket)

25/06/2018
7685


Müzik severler, artık farklı müzik platformları kullanmayı tercih ediyorlar. Nerede olursanız olun, istediğiniz herhangi bir şarkıyı dinleyebilme rahatlığını ancak platformlar sayesinde mümkün oluyor. Apple Music, Google Play Music, Spotify ve Tidal en çok tercih edilen müzik platformları arasında. Fakat bu tarz müzik platformlarında aylık ödeme sistemleri bulunuyor. 

Eğer Tidal’a ayda 20 dolar ödeyerek abone olursanız, hem kaliteli müzik dinleme keyfine sahip olacaksınız hem de  telefonlarınızda yer kaplayan mp3 dosyalarından kurtulmuş olacaksınız. Benzer şekilde, Spotify Premium’u satın almak isterseniz, mevcut kampanya koşullarına göre; 3 ay süresince 0,99 TL, sonrasında ise 13,99 TL ödemeniz gerekiyor. Apple Music ise kullanıcılara 3 farklı paket sunuyor; öğrenci paketi: 6,99 TL, bireysel paketi: 13,99 TL, aile içi paketi ise 20,99 TL. Bunlar gibi pek çok platformda, farklı fiyatlar ve paketler bulunuyor.

Fakat sorulması gereken en önemli soru, gerçekten kullanıcılar bu aylık ödeme sistemlerinden ve mevcut platformlardan memnun mu? Biz de bu tür hizmetlerden faydalanıp faydalanmadığınızı, hangi platformu tercih ettiğinizi bir anketle sizlere sormak istedik. Birkaç yıl önce benzer bir ankette katılımcıların % 33'ünün Spotify'ı ve % 33'ünün ise Google Play'i tercih ettiğini de ifade etmekte yarar var. Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış