Araç Kullananların Şarj Derdini Ortadan Kaldıran Aparat: JUO Araç İçi Telefon Tutucu Kablosuz Şarj Cihazı
Webtekno

Araç Kullananların Şarj Derdini Ortadan Kaldıran Aparat: JUO Araç İçi Telefon Tutucu Kablosuz Şarj Cihazı

Yaz aylarının gelmesiyle uzun araba yolculukları da artmaya başladı. Bir yerden bir yere giderken saatlerce araba içerisinde vakit geçirmemiz gerekiyor. Normalde bütün gün elimizden ayırmadığımız telefonlar ise, arabalarda bulunan telefon tutuculara bağlanarak bize GPS gibi özellikleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Araç içi telefon tutucular bizlere büyük kolaylıklar sağlasa da aslına bakıldığında çok daha güzel özelliklere sahip olabilirler. Bugün sizlere JUO’nun araç için telefon tutucusunu tanıtacağız. Bu telefon tutucu, benzer ürünlerden farklı olarak kablosuz şarjı destekliyor. Bu sayede telefonunuzu kullanırken şarj etme şansınız doğuyor. 4 ila 6.5 inç boyutundaki kablosuz şarjı destekleyen iPhone, Samsung ve Nexus cihazlarında bu kablosuz şarjlı telefon tutucusunu kullanabilirsiniz.

iPhone X, Galaxy S9, Note 8, Nexus 6 gibi telefonlarda kablosuz şarj özelliği sunan tutucu, 5V/2A ile 9V/1.7A arasında şarj desteği sunuyor. Bu özellikler dışında ürünün tüm teknik özellikleri şu şekilde:

Hem telefon tutucu hem de kablosuz şarj hizmeti veren bu cihazın desteklediği telefonlara aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Eğer sizler de böyle bir telefon tutucu aparat istiyorsanız buraya tıklayarak JUO’nun kablosuz şarj özellikli telefon tutucusuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak diğer araç şarj aletlerine göz atabilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top