Avengers Infinity War Setinden Eğlenceli Bir Kare Paylaşıldı
Webtekno

Avengers Infinity War Setinden Eğlenceli Bir Kare Paylaşıldı

Son zamanlarda herkesin gözü kulağı Avengers 4'deyken Marvel, Infinity War filminin setinden güzel bir fotoğraf paylaştı. Vizyonda 2 milyar dolar hasılat elde ederek büyük bir başarıya imza atan serinin 3'üncü filmi, serinin sevenlerini tatmin etmişti. Paylaşılan bu fotoğrafla filmin çekimi sırasında oyuncuların da eğlenceli anlar yaşadığını görmekteyiz.

\"\"

Tahminlerimize göre Wakanda Savaşı sahnesi esnasında çekilen fotoğrafta yönetmen kardeşler Joe Russo ve Anthony Russo'yı görmekteyiz. Oyunculardan Chris Evans ve Chris Hemsworth ise kostümleri ile beraber neşeli halleri kameralara yansımış.

Geçmiş filmlere bakıldığında en dramatik Marvel filmlerinden biri olan Infinity War'un oyuncularının çekim esnasında oldukça neşeli olduklarını görmekteyiz. Bu eğlenceli çalışma ortamının, filmin başarısında büyük rol oynadığını söyleyebiliriz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top