Bir Telefona İhtiyaç Duymadan Da Çalışabilen Bluetooth Özellikli Kablosuz Kulaklık: Juo Sport Bass
Webtekno

Bir Telefona İhtiyaç Duymadan Da Çalışabilen Bluetooth Özellikli Kablosuz Kulaklık: Juo Sport Bass

Akıllı telefonlar çıktığından beri kulaklıklarla yatıp kalkıyoruz. Eskinin popüler ürünleri olan Walkman, MP3 çalar gibi pek çok ürünü yok eden akıllı telefonlar, sunduğu kolaylıklarla uzunca bir süre vazgeçilmezlerimiz oldular. Daha sonrasında Apple, Google gibi büyük firmaların 3.5mm kulaklık girişini telefonlarından çıkarmaya başladıklarını gördük. Bir şekilde kablolu kulaklıkları kullanmaya devam edebiliyorduk, ancak sektörün yenilenmeye ihtiyacı olduğunu da görüyorduk.

O zamanlar çok fazla popüler olmayan kablosuz kulaklıklar, son dönemde iyiden iyiye fark edilmeye başladı. Pek çok kişi kablolu kulaklıklardan sıkılıp kablosuz kulaklığın rahatlığına kendini bırakırken, çok farklı modellerin yer alması insanların kafasını karıştırıyor. Bugün sizlere, bir telefona ihtiyaç duymadan da çalışabilen, üzerinde müzik çalar bulunan bluetooth kablosuz kulaklığı tanıtacağız.

Juo’nun sporcular dahil bass müziği seven herkese hitap eden kulakiçi kulaklığı, kulaktan düşmeyen tasarımı ve arkasında bulunan mıknatıslarıyla sizi yarı yolda bırakmayacak şekilde geliştirildi. Sahip olduğu microSD kart girişi sayesinde telefonla bağlantı kurmadan da müzik çalabilen kulaklık, bütün müzik türlerini başarıyla çalsa da daha çok bass ses kalitesi ile ön plana çıkıyor.

Tek şarjla 4 saat müzik dinleme keyfi sunan kablosuz kulaklık, 2 saat içerisinde tam şarj olabiliyor. 100 saat bekleme süresi bulunan JUO Sports Bass Kablosuz Kulaklık, bluetooth V4.2’yi destekliyor. Kulaklığın tüm teknik özellikleri şu şekilde:

Eğer bass müziği seviyorsanız ve bazı durumlarda telefonunuza bağlamadan da müzik dinlemek istiyorsanız Juo Sports Bass Müzik Çalar Özellikli Bluetooth Kulaklık’a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Teknostore’da yer alan diğer kablosuz kulaklıklara göz atmak için buraya tıklamanız yeterli.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top