TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlBu Hafta Yayınlanan Ve Heyecanımızı Tavan Yaptıran 7 Yeni Film Fragmanı

23.06.2018 - 20:29
7366


İşte bu hafta yayınlanan fragmanlar arasında en öne çıkan 7 tanesi:

21 Kasım'da gelecek filmin başrollerinde Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan bulunuyor. Film, Rocky dünyasında geçiyor ve bir sonraki nesli konu ediyor; bu nedenle hikayenin merkezinde artık Rocky Balboa değil, öğrencisi Adonis Creed yer alıyor.

Büyük bir parkta yaşayan bir baba kızın, yakalanmalarını ve devamında hayatlarında büyük bir değişim yaşanmasını konu alan bu filmin başrollerinde Ben Foster ve Thomasin McKenzie bulunuyor. Pek çok film festivalinde gösterilen film, ABD'de 29 Haziran'da gösterime girecek.

28 Eylül'de vizyona girecek filmin başrollerinde Lea Thompson, Ian Bohen ve Sarah Davenport var. Dört kız kardeşin hayatlarını takip ettiğimiz film, May Alcott'ın ünlü romanından uyarlama.

2 Kasım'da vizyona girecek filmde hapishaneden tahliye edilen bir kadının, kız kardeşinin sanal ortamda tanıştığı erkek arkadaşı tarafında kandırıldığını öğrenmesiyle gelişen olayları izleyeceğiz. Başrollerde Missi Pyle, Tiffany Haddish ve Courtney Henggeler var.

Kaybolan 16 yaşındakini kızını bulmak için kızının bilgisayarındaki her bir bilgi kırıntısına ulaşmaya ve bunları değerlendirmeye çalışan bir babanın hikayesinin anlatıldığı filmin başrolünde John Cho ve Debra Messing var.

Gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde, bir saldırıdan kurtulan kurbanın iyileşme ve olayı atlatma sürecine tanık oluyoruz. Başrollerde Steve Carell, Eiza González ve Diane Kruger var.

Avengers fanlarının sabırsızlıkla beklediği bu yapımla alakalı Marvel tarafından yapılan reklam çalışmaları hızla devam ediyor. Bu amaçla da bu yeni TV spot'u hafta içi yayınlandı.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış