Bu Site, Steam Hesabınızın Toplam Değerini Gösteriyor!
Webtekno

Bu Site, Steam Hesabınızın Toplam Değerini Gösteriyor!

Steam oyunları satın alma konusu bir süre sonra hastalığa dönüşüyor sanki. Eminiz sizlerin de kütüphanesinde daha henüz 1 dakika dahi oynanmamış bir sürü oyununuz vardır. Hal böyleyken bu oyun alma hastalığı bir süre sonra cep yakmaya başlıyor.

\"\"

Hesabınızı bizim ücretsiz Steam oyunları haberleri dışında da oyun almak için kullanıyorsanız, yaptığınız masrafı kolayca öğrenebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken buraya tıklamak ve Steam hesabınıza giriş yapmak olacak. Hemen aşağıda "Account Data" ibaresinin altında "TotalSpend" yazan kısım hem cüzdan kullanarak, hem de kredi/banka kartı vesilesiyle bu güne değin ne kadar ödeme yaptığınızı gösteriyor.

\"\"

Eğer ki hesabınızla yapılan masrafın yanı sıra, Steam hesabınızın toplam değerini merak ediyosanız; bu bilgileri gösteren Steam Calculator isimli web uygulamasını deneyebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken Steam hesabınıza giderek gizlilik ayarlarınızı değiştirmek. Herkese Açık bilgiler olmazsa Steam Calculator çalışmayacaktır. Gizlilik ayarlarınızı değiştirdikten sonra yazılım bilgilerinizi hemen göstermeyebilir. 1 saat gibi bir süre sonra sorgulama yanıt verecek ve tıpkı yukarıdaki gibi bir sayfayla profilinizi görüntüleyebileceksiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top