Capcom, Yarın Özel Bir Duyuru Yapmaya Hazırlanıyor
Webtekno

Capcom, Yarın Özel Bir Duyuru Yapmaya Hazırlanıyor

Japonya merkezli oyun üreticisi ve yayıncısı olan Capcom’un resmi Birleşik Krallık hesabı, Twitter üzerinden bir video paylaştı ve yarın (16 Nisan) özel bir duyuru yapılacağını söyledi.

24 saniyelik bu kısa video da ilk olarak “here comes a new challenger” (meydan okuyan yeni birisi geliyor) beliriyor. Bu yazıda ve videoda görülen Street Fighter, Marvel vs. Capcom oyunun kısa görüntüler yeni oyunun bir dövüş oyunu olabileceğini gösteriyordu. Capcom zaten bu oyunları farklı şekillerde kullanmıştı. Dolayısıyla yeni bir dövüş oyunu olması pek muhtemel değil.

Tabii ki oyuncuları heyecanlandıracak bir şeyin gelmeme ihtimali de bulunuyor. Belki de Capcom sadece retro oyun koleksiyonu yayımlamaya hazırlanıyordur. Capcom, geçmişte bir Alien vs. Predator oyunu yayımlamıştı. Bu sebeple videonunyeni bir Alien oyunu duyurusu olması da mümkün.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top