Dinozor Ve Teknoloji: Ünlü Hayatta Kalma Oyunu Ark'ın 3. Genişleme Paketi Duyuruldu (Video)
Webtekno

Dinozor Ve Teknoloji: Ünlü Hayatta Kalma Oyunu Ark'ın 3. Genişleme Paketi Duyuruldu (Video)

Ark: Survival Evolved için muhteşem bir genişleme paketi duyuruldu. Uzun süredir Ark oyuncularının beklediği genişleme paketi Extinction, 6 Kasım’da inanılmaz özellikler ile birlikte geliyor. Bir önceki genişleme paketi Aberration’da bazı tüyolar aldığımız Ark’ın 3. devasa genişleme paketi Extinction, oyuncuları Dünya gezegeniyle buluşturuyor. Dünya demişken yanlış anlaşılmasın, dinozorların ve çağ ötesi teknolojilerin bulunduğu bir yer olacak.

\"\"

Yayınlanan teaser hem gelişmiş hem de antik döneme ait büyük monolitik yapılara sahip bir şehri gözler önüne seriyor. Beni en heyecanlandıran kısımlar ise robotik dinozorlar, oyuncu tarafından kontrol edilebilen drone ve teaser sonunda ortaya çıkan Titan. Titanlar, sadece devasa ve korkunç yaratıklar olmayacak, aynı zamanda onları evcilleştirebileceksiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top