Evinizde Muhteşem Bir Sinema Sistemi Oluşturmanızı Sağlayacak Hoparlör: Xiaomi TV Soundbar
Webtekno

Evinizde Muhteşem Bir Sinema Sistemi Oluşturmanızı Sağlayacak Hoparlör: Xiaomi TV Soundbar

Bir film izlediğiniz zaman görsel efektler ve hikaye kadar seslerin nasıl kullanıldığı ve kalitesi de büyük bir önem arz eder. Bunun önemini de kötü ses sistemi olan bir sinema salonunda film izleyerek deneyimlemiş olanlarımız çoktur.

Son zamanlarda sinema biletlerinin ücretleri hakkındaki tartışmalarla birlikte Netflix gibi çevrimiçi yayın platformlarına eğilim bir hayli arttı ancak bu platformlar sinema keyfini tam olarak bizlere yaşatamıyor. Bunun sebebiyse evimizdeki ses sistemlerimiz.

Birçoğumuz televizyonlarımıza entegre ses sistemlerini kullandığımız için film izlerken duvardan seken ya da küçük boyutlu hoparlörlerin ürettiği sesleri duymaya çalışıyoruz. Bu noktada da Xiaomi devreye giriyor.

Xiaomi Mijia TV Soundbar’ın Bluetooth ses bağlantısı sayesinde ister televizyonunuzdaki ister telefonunuzdaki tüm medyaları dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra hoparlörün AUX girişi de bulunuyor.

Kendi evinde sinema sistemi kurmak ya da sinema kalitesinde televizyon izlemek isteyenlerin tercih edebileceği şık ses barını incelediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Ürünün Teknostore sayfasına ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Teknostore’da bulunan tüm hoparlörleri görmek için buradaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Bir sonraki ürün inceleme yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top