Facebook Ve Instagram, Sitede Geçirdiğiniz Zamanı Gösteren Bir Özellik Yayınlayacak!
Webtekno

Facebook Ve Instagram, Sitede Geçirdiğiniz Zamanı Gösteren Bir Özellik Yayınlayacak!

Apple ve Google gibi şirketler tarafından kullanıcılara bilgisayarları ve cep telefonları üzerinde hangi uygulamada/sitede ne kadar zaman geçirdikleri konusunda verilen bilgilerin izinde giden Facebook, "Facebook'ta Geçirdiğiniz Zaman" adlı bir özelliği yürürlüğe sokmaya hazırlanıyor.

Henüz taslak halindeki haliyle özellik, son bir haftada gün gün site üzerinde ne kadar zaman geçirdiğinizi gösteriyor. Aynı zamanda günlük ortalama Facebook kullanım sürenize de ulaşabiliyorsunuz. 

Yeni özelliğin ayrıca site üzerinde geçirdiğiniz zamana bir sınır koymanıza izin veren bir ayarla gelmesi bekleniyor. Buna göre sitede geçirdiğiniz zamanı azaltmak istiyorsanız, kendinize bir sınır koyuyorsunuz ve bu sınırı aştıktan sonra uyarı alabiliyorsunuz.

Facebook bu özellik üzerinde çalışıldığını onaylarken, net bir tarih vermedi. Aynı özelliğin Instagram'da da yer alacağı belirtiliyor.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top