TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlFotoğraflarınızı Mükemmele Yakın Kaliteye Ulaştıracak 8 Ücretiz IOS Uygulaması

26.06.2018 - 15:27
7296


Günümüzde akıllı telefon kameraları 12-24MP çözünürlüklere, DSLR fotoğraf makinesi kalitesinde lenslere sahip olmaya başladılar. Hal böyle olunca da özel bir anı kalıcı olarak saklamak isteyen kişiler fotoğraf makineleri yerine akıllı telefonları tercih ediyor.

Akıllı telefon kameraları ne kadar iyi olursa olsun daha canlı renkler, özel efektler ve fazlası için bir fotoğraf düzenleme uygulamasına ihtiyaç duyarsınız. İşte fotoğraflarınızı en iyi şekilde düzenleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz 8 ücretsiz iOS uygulaması.

Google tarafından geliştirilen Snapseed, mobil fotoğrafçılığın belki de en yetenekli düzenleme uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcılara fotoğraflarını en iyi şekilde düzenleyebilmeleri için pek çok farklı araç sunan VSCO, sürekli olarak güncellenmekte ve yeni özellikler sunmaktadır.

Bazen birden fazla anı aynı kareye sığdırmak isteyebilirsiniz. Collageable, onlarca farklı kolaj seçeneği ve araçları ile en iyi fotoğraf kolajlarını oluşturmanızı sağlar.

Adobe Lightroom CC, diğer Adobe ürünlerinden farklı olarak indirilebilir. Adobe Lightroom CC ile fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, isterseniz RAW dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Eğer arka plan bulanıklığı, ışık parlamaları, hava durumu efektleri gibi araçlar istiyorsanız Lens Distortions tam da aradığınız uygulama olabilir.

Çoğu akıllı telefon kullanıcısı fotoğrafların canlı ve parlak olmasını istese de bazı kişiler retro ve siyah beyaz fotoğrafları daha çok severler. Darkr, retro fotoğraf yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarabilir.

Repix, App Store’da ‘editörün seçimi’ başarısını yakalamış bir uygulamadır. Filtreler, efektler ve daha fazlası için kullanılabilecek en iyi uygulamalardan biridir.

Pixlr, fotoğraflarınıza efektler, filtreler, kaplamalar ekleyebileceğiniz bir başka ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Kullananlar çok nadiren pişman olmaktadır.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış