Huawei P20 Pro'ya Otomatik Süper Ağır Çekim Özelliği Geliyor
Webtekno

Huawei P20 Pro'ya Otomatik Süper Ağır Çekim Özelliği Geliyor

Huawei P20 Pro kullanıcıları için B131 sürüm numarası ile bir OTA güncellemesi sunulacak. Yeni güncellemenin en dikkat çeken özelliklerinden biri telefonun kamerasına eklenecek olan otomatik süper ağır çekim modu olacak. Aslında zaten var olan ağır çekim moduna otomatik işlevsellik katılmış olacak.

Samsung'un Galaxy S9 modellerinde olduğu gibi P20 Pro da artık hareketi algılayabiliyor ve süper yavaş çekim modunda otomatik olarak kayıt yapmaya başlayabiliyor. Bu özelliğin sadece kayıt sırasında bir saniyeden daha az sürdüğü göz önüne alındığında, kayıt düğmesine basmak için zamanlamanın zor olduğunu söyleyebiliriz.

\"\"

Güncelleme sonrası otomatik algılama ile yakalamak istediğiniz hareketi elde etme olasılığınız daha da artacaktır. Güncellemede kamera için gelecek diğer bir özelliğin ise yakınlaştırma düğmesinin uygulama içinde yer alması olacak. Gelecek yeni özellik ile tek elle kullanımın kolaylaşacağı belirtildi.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top