TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlKadın Sürücü, Kiraladığı 3 Milyon TL'lik Ferrari’yi Haşat Etti

22/06/2018
8295


Kırmızı bir Ferrari, eminim ki hepimiz için göz alıcıdır. Büyük uğraşlar sonucunda aldığınız ve ilk defa direksiyon koltuğuna oturduğunuz 500.000 euro’luk aracınızın saniyeler içerisinde yok olduğunu hayal edin. Düşünmenin bile gözleri yaşarttığı bu durum, bir kadın sürücünün başına geldi. Kiraladığı ve deneme sürüşü için ilk defa direksiyon koltuğuna oturduğu aracının kontrolünü kaybeden talihsiz kadın, birkaç saniyede aracı hurdaya çıkardı.

Sürücü ve yolcuların kazadan ufak yaralanmalar ile kurtulması ise işin tek sevindirici yanı. Ancak araba için aynı sevinci maalesef ki yaşayamıyoruz çünkü araç kullanılamaz hale geldi. Görüntülerde ilk olarak aracın içerisinden çekim yapılıyor. Sonrasında ise ortada gözle görülür hiçbir sorun yokken, sürücü direksiyon hakimiyetini kaybederek, bariyerlere çarpıyor.

Sürücü kazadan hasar almadan kurtulmuş olsa da kazayı gerçekleştiren Ferrari ve çarptığı araç için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Zaten oldukça pahalı olan aracın, tamir masrafları da muhtemelen bir Ferrari daha alacak kadar pahalıya gelecektir.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış