TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlKafa Topu 2 Oynayan Birbirinden Ünlü Futbolcuların Instagram Paylaşımları

23.06.2018 - 10:59
8004


Türkiye’nin ve dünyanın en çok oynanan mobil oyunları arasında yer alan Kafa Topu 2, yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Tüm dünyada ülkemizi temsil eden oyun, Cenk Tosun’dan Robinho’ya kadar dünyanın önemli futbolcularının da dikkatini çekti. Cengiz Ünder, Cenk Tosun gibi şu sıralar Avrupa arenasını inleten Türk yeteneklerden, bir dönemin altın isimlerinden Necati Ateş, Robinho gibi isimlere kadar pek çok oyuncunun oynadığı Kafa Topu 2, büyük çaplı reklam çalışmasıyla, başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada daha çok oyuncuya ulaşmayı hedefliyor.

Kafa Topu 2’yi oynayan ve bunu Instagram hesaplarından paylaşan birbirinden ünlü ismin Instagram paylaşımları şu şekilde:

Birbirinden değerli bu isimler dışında şu anda FIFA Dünya Kupası maçlarının yer aldığı TRT 1’de de Kafa Topu 2’nin reklamı yer alıyor. Eğer sizler de Dünya Kupası heyecanını daha yukarılara taşıyacak Kafa Topu 2’yi telefonlarınıza indirmek istiyorsanız, videonun altındaki bağlantıları kullanarak Android ve iOS cihazlarınıza indirebilir ve ülkemizin ve dünyanın önemli isimleriyle birlikte ve Ercan Taner’in Türkçe sunumuyla Kafa Topu 2’nin eğlenceli dünyasına ulaşabilirsiniz.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış