TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlMIUI 10 Güncellemesi Xiaomi Mi 5, Redmi 6 Ve Redmi 6A İçin Yayınlandı

24.06.2018 - 12:58
7042


MIUI 10’un Çin versiyonu, mayıs ayında bir etkinlikte Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition ve Xiaomi Mi 8 SE modelleri ile birlikte tanıtıldı. Bunu, Hindistan'daki Redmi Y2 etkinliğinde MIUI 10’nun genel beta duyurusu izledi. Birçok Xiaomi telefonu MIUI 10’nun Çin beta ROM'unu ve hatta bazıları MIUI 10’nun genel Beta ROM'larını çoktan aldı. Xiaomi, hızlı bir şekilde, alfa ve hatta genel beta ROM'larını yayınlamaya devam etti. MIUI 10 şimdi de Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi 6 ve Xiaomi Redmi 6A için yayınlandı.

MIUI 10 genel Alfa ROM’ları şimdi Xiaomi Mi 5 için , MIUI 10 Çin Geliştirici ROM'ları ise yeni piyasaya sürülen Redmi 6 ve Redmi 6A için indirilebilir durumda. Resmi olmayan Xiaomi Avrupa projesi, üç cihaz için de MIUI 10 ROM'u piyasaya sürdü. Xiaomi AB, MIUI Çin Geliştirici ROM'una dayanıyor ve Google Play uygulamalarını ve hizmetlerini içeriyor. Aynı zamanda Çin Geliştirici ROM'un resmi versiyonundan daha fazla dil içeriyor. Mi 5, Redmi 6 ve Redmi 6A için Xiaomi Avrupa resmi olmayan MIUI 10 ROM'ları buradan indirilebilir.

Xiaomi, şirketin cihazlarının çoğunun bu aydan başlayarak MIUI 10 Çin Beta ve MIUI 10 genel beta ROM'larını almaya başlayacağını belirtti. MIUI 10 güncellemesi ile tek kameralı cihazlara portre modu eklendi. Yeni bir "Recents" menüsü ve yeniden tasarlanan bir kullanıcı arayüzü güncellemede yer aldı. MIUI 10, Xiaomi cihazlarına gelen önemli bir güncelleme anlamına geliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış