TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlNubia'nın Yeni Oyun Telefonu Red Magic 3, LoL Turnavası Finalinde Sergilendi

21.04.2019 - 21:27
897


Geçtiğimiz sene ilk kez gerçek oyun telefonlarını gördüğümüz bir yıldı. Black Shark ve Nubia gibi firmalar, öncelikli olarak oyunları odağına alan telefonlarını tanıtmıştı. Black Shark, oyun telefonunun bu sene için yenileyip halefini piyasaya sürdü. Nubia ise buna 28 Nisan'da tanıtacağını Red Magic 3 ile cevap vermeye hazırlanıyor.

Red Magic 3, bugün League of Legends LPL Bahar Şampiyonası finalinde gösterildi. Turnuvaya katılanlar ve izleyiciler, yakında tanıtılacak olan telefona önceden bakma imkanı buldu.

Fotoğrafı çekilen telefon, görüldüğü üzere bir cam fanus içerisinde muhafaza ediliyor. Fakat yetkililer telefonun ön kısmını gün yüzüne çıkarmayı istememiş olacak ki yalnızca arka tarafı görebiliyoruz. Anlaşıldığı gibi cihazın tasarımı Red Magic Mars'tan çok da farklı değil. Tek bir kameraya sahip olan oyun telefonu, altıgen biçimindeki parmak izi sensörünü de koruyor. Burada gösterilen cihaz kırmızı renkli olsa da, Nubia'nın diğer renkleri de satışa sunacağını tahmin ediyoruz.

Bir oyun telefonundan beklenildiği üzere en yeni ve en güçlü işlemci Snapdragon 855'i kulllanacak olan Red Magic 3, 12 GB RAM ve 5000 mAh'lik devasa bir batarya ile gelecek. Cihazın ekran yenileme oranın diğer akıllı telefonlardakinin aksine 60 Hz değil, daha yüksek olması ise beklenenler arasında. Razer Phone 2 gibi telefonlar 120 Hz'lik yenileme hızı sunarken, bu durum çok daha akıcı animasyonlara ve daha şık bir oyun deneyimine yardımcı oluyor.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış