TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlOnePlus 7'nin En Güçlü Rakiplerine Kafa Tutan Etkileyici Kamera Performansı

15.05.2019 - 09:53
742


OnePlus, bugüne kadar genelde telefonlarının ücretleriyle ön plandaydı. Bu bir pazarlama stratejisi miydi bilinmez ancak bu kez OnePlus, kamera performansıyla en güçlü rakipleri olan Huawei ve Samsung'u epey zorluyor. OnePlus 7 Pro'nun saatler önce tanıtılmasıyla birlikte bir test şirketi, OnePlus 7 Pro'nun kamera performansını test etti. Ortaya çıkan sonuçlarsa kimsenin beklediği türden değildi. Testlerden 111 puan toplamayı başarabilen OnePlus 7 Pro, sıralamada 3.lüğe ulaştı.

Yapılan testler ön kamera, arka kamera, maksimum yakınlaştırma, sabit video çekimi ve hareketliyken video çekimi gibi farklı durumları içeriyordu. OnePlus 7 Pro, fotoğraf çekimlerinde Samsung Galaxy S10'dan 1 puan fazla alırken, video çekiminde ise Galaxy S10 daha iyi bir performansı sergiledi. OnePlus 7 Pro, Huawei'nin video çekim performansını sollarken, fotoğraf çekimi performansında 1 puanla geride kaldı.

OnePlus 7 Pro'nun özçekim kamerası ise ne yazık ki rakiplerine oranla bir hayli geride kaldı.

İşte OnePlus 7 Pro'nun kamera performansı testi sonuçları;

Görülebileceği üzere OnePlus 7 Pro, fotoğraf çekiminde video çekimine oranla daha yüksek performans gösterebiliyor.

Testlerin detaylarına geçmeden önce OnePlus 7 Pro'nun genel kamera performansına bakacak olursak;

Normal ışık ve düşük ışık altında telefonun kamera performansının çok da bir şey kaybetmediğini söylemek mümkün. Gelin şimdi de testin karşılaştırmalı görüntülerini inceleyelim;

OnePlus 7 Pro, kamera performansıyla kendisini ispatlamış gibi görünüyor. Listenin genel sıralamasına bakacak olursak eğer;Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış