Popüler Arkadaşlık Uygulaması Tinder, Kullanıcıları Mest Edecek Yeni Bir Özelliği Test Ediyor
Webtekno

Popüler Arkadaşlık Uygulaması Tinder, Kullanıcıları Mest Edecek Yeni Bir Özelliği Test Ediyor

Ülkemizde ve dünyada birçok kişinin severek kullandığı arkadaşlık uygulaması, şimdilerde yeni bir özelliği test ediyor. Ancak kullanıcılara yarar sağlayacağı düşünülen bu yeni özellik ile ilgili küçük bir detay mevcut. Şu anda İngiltere, Almanya, Brezilya, Fransa, Kanada, Türkiye, Meksika, İsveç ve Hollanda’da test edilen özellik sadece Tinder’ın Gold abonelerine açık.

Eğer sizlerde Tinder’da Gold abonesiyseniz, özelliği detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ekranın üst kısmında bulunan elmas butonuna basarak, sahip olduğunuz ‘picks’leri görebilirsiniz. Seçimler anlamına gelen özellik için Gold üye olmanız ise mecburi.

Her 24 saatte yenilenen picks özelliği, Tinder’ın Gold üyeliğe olan rağbeti artırma çalışması olarak göze çarpıyor. Bunun yanı sıra çeşitli avantajlar da sunacağı ifade edilen uygulama, Tinder’da fazla zaman harcamak istemeyenlerin, eşleşme hızını da artıracaktır.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top