PUBG, PC Oyuncularına Özür Olarak Ücretsiz 20 Bin BP Dağıtacak
Webtekno

PUBG, PC Oyuncularına Özür Olarak Ücretsiz 20 Bin BP Dağıtacak

Çevrimiçi oyunlarda sunucu hataları çok sık olmasa da yaşanır ve aslında oyuncular bu tür durumlara alışık. PUBG'de de PC oyuncuları böyle bir sorunla karşılaştı ve oyuncular eşleştirme ve bağlantılarda bir süre sorunlar yaşayıp hatalarla karşılaştı. 

Benzer sorunlarla sıkça karşılaşan oyunculara zeytin dalı uzatan PUBG Corp., PC oyuncularına 23 Ekim tarihine kadar oyuna giriş yapmaları durumunda sahip olabilecekleri bir kostüm ve 20.000 savaş puanı (BP) hediye edeceğini açıkladı.

'Black Beanie with Headphones' oyuncuların çok da ilgisini çekmese de 20.000 savaş puanı pek çok oyuncuyu memnun edecek bir hediye. Attığı tweet ile oyuncularından özür dileyen PUBG Corp'un bu hareketi ise oldukça hoş. Ancak tabii ki hediyelerle gönül almaktan ziyade oyunda yaşanan sorunların çözülmesi daha önemli ve oyuncuların da beklentisi artık bu tür sorunların yaşanmaması olacaktır.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top