Renault Ve Tatlı Lirketi Pierre Herme, Özel Bir Seri İçin İş Birliği Yaptı
Webtekno

Renault Ve Tatlı Lirketi Pierre Herme, Özel Bir Seri İçin İş Birliği Yaptı

Ünlü pasta şefi Pierre Hermé'nin kendi adını taşıyan ünlü tatlı şirketi ve Renault, Twingo araçların tasarımı için işbirliği yaptı. Renkli iç tasarımı ile çoğu kişinin beğenisini kazanan araçlar, maalesef ki sınırlı sayıda üretilmiş durumda. Her iki modelden de 50 adet bulunduğu belirtildi.

Yeşil-beyaz ve chesseburger benzeri makaronlardan esinlenerek tasarlanan koltuklar, şık bir görünüm kazandırmış durumda. Arkadan itişli olan Twingo'ların dış görünümüne katkı sağlaması amacıyla aracın etrafını çevreleyen bir çizgi çekilmiş.

Fransız bir otomobil üreticisi ve bir tatlı üreticisinin işbirliği sonucu ortaya güzel bir tasarım çıkmış durumda. Araç içerisinde birçok logoya yer verilmiş ve koltuk üzerinde de Pierre Hermé logolarını görüyoruz. 19.333 dolar karşılığında satılan araçların yanında koca bir paket de makaron verilmekte.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top