Sadece Bir Uygulama Ile IPhone Hafızasında Nasıl Yer Açarsınız?
Webtekno

Sadece Bir Uygulama Ile IPhone Hafızasında Nasıl Yer Açarsınız?

Eğer bir iPhone satın aldıysanız en büyük problemlerinizden birisi hafızadır. Eğer hala böyle bir sorununuz yoksa, cihazı kullandıkça şişen uygulama dosyaları yüzünden yakın gelecekte yaşamanız muhtemel. Aslında bu durum sadece iOS işletim sistemine özel değil. Apple her güncellemeyle cihazları biraz daha ferahlatmaya çalışsa da Facebook gibi uygulamalar var oldukça kısır döngü devam edecek.

Normalde iPhone cihazınızın ayarlar sekmesinden Uygulamalar sayfasına ulaşıp bu dosyaların bir kısmını silebiliyorsunuz, ancak bunun için tek tek uğraşmak ve vakit ayırmak gerekiyor. İşte tamda bu noktada imdada Dr. Fone temizleme aracı yetişiyor. 

 

Dr. Fone iPhone temizleme aracı, sunduğu avantajlar sayesinde çoğu kullanıcısından olumlu geri dönüşler de almayı başardı. Uygulamanın temizlik dışında sunduğu diğer işe yarar özellikler arasında, Android’den iOS’a geçiş yapmak için bir hizmet de bulunuyor. Ayrıca uygulama, iPhone dosyalarınızı güvenli bir şekilde yedeklemeyi de vadediyor.

Windows ve MacOS üzerinde kullanılabilen Dr. Fone uygulamasına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top