Samsung Galaxy 10'un İşlemcisi Oldukça İddialı Geliyor
Webtekno

Samsung Galaxy 10'un İşlemcisi Oldukça İddialı Geliyor

Daha yüksek verim, minimum maliyet ve enerji mottosu ile ortaya atılan işlemcinin bir önceki modele kıyasla %30 daha verimli olacağı belirtilirken, şaşırtıcı bir oranda daha az enerji harcayacağı iddia edildi. Samsung’tan gelen açıklamalara göre yeni işlemci eskiye oranla %50 enerji tasarrufu sağlayarak bataryanın, daha etkin bir şekilde kullanılmasına olanak sağlayacak.

Snapdragon 845 yonga setinden %40 daha küçük olacağı belirtilen yonga setinin, kaplayacağı alan düşünüldüğünde tasarım ve ek özellik anlamında Samsung’a oldukça etkin bir potansiyel sağladığını da gözden kaçırmamak gerekiyor.

Tasarım ve ek özelliklerden bahsetmişken Galaxy S10’un 5.8 inç S10 Plus’ın ise 6.3 ekran ile geleceği resmiyet kazandı ancak bir söylenti olarak bahsi geçen üç boyutlu yüz tanıma sisteminin Galaxy S10’a nasıl entegre edileceği konusunda henüz bir ipucu bulunmuyor.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top