Samsung Galaxy J3 Star, Uygun Bir Fiyatla Satışa Sunuldu
Webtekno

Samsung Galaxy J3 Star, Uygun Bir Fiyatla Satışa Sunuldu

Operatör şirketi T-Mobile, Samsung Galaxy J3 Star’ı bugün satışa sundu. Telefonu 175 dolardan piyasaya süren T-Mobile, müşterilerine taksitle satın alabilme avantajı sağladı. Samsung Galaxy J3 Star, J3’e çok benziyor, çünkü bildiğiniz üzere Galaxy J3 serisinin devamı niteliğini taşıyor.

 

Samsung Galaxy J3 Star’ın özellikleri arasında; 2GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, Exynos 7570 işlemci ve 5 inç HD ekran bulunuyor.  Samsung, daha fazla depolama alanı için mikro SD kart yuvası da sunuyor. Telefonun arka kamerası 8MP, ön kamerası ise 5MP olarak duyuruldu. Ayrıca 2600mAh pil kapasitesi bulunuyor ve Android 8.0 Oreo tarafından desteklenmekte. 

Galaxy J3 Star, J3'ün özellikleri ile karşılaştırıldığında çok büyük bir farka sahip değil. Giriş seviyesi bir cihaz olan J3 Star'ın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Galaxy J3 Star'ın tasarım olarak J3'le temel çizgilerini koruduğunu, yalnızca ufak birkaç rötuş yapıldığı göze çarpıyor.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top