Samsung'un Yeni Tableti Galaxy Tab S4'ün Renk Seçenekleri Belli Oldu
Webtekno

Samsung'un Yeni Tableti Galaxy Tab S4'ün Renk Seçenekleri Belli Oldu

Daha önce Samsung'un yeni tableti Galaxy Tab S4 hakkında birçok söylenti bulunmaktaydı ve teknik özellikleri kabaca belli olmuştu. Bugün çıkan haberlere göre ise Ağustos ayında tanıtılması beklenen Galaxy Tab S4 ve Galaxy Tab A 10.1(2018) için sunulacak renk seçenekleri belli oldu.

Samsung'un yeni çıkacak olan tabletlerindeki renk seçenkleri ile canlı renk sevenleri üzeceği belirtildi. Yeni Galaxy Tab S4 ve Tab A 10.1(2018) için sadece siyah ve gri tonlarında renk seçenekleri sunulacağı söylenmekte. Galaxy Tab S4 için birçok teknik özellik ortaya çıkmış olsa da Tab A 10.1'in adını aldığı ekran boyutundan başka bir bilgiye sahip değiliz.

Bazı kaynaklara göre ise bu iki modelin de Temmuz ayında kullanıcılara sunulacağı iddia edilmekte. Ayrıca iki tabletin de Galaxy Note 8’in kaleminde bulunan özelliklere sahip daha gelişmiş bir S-Pen ile gelmesi bekleniyor. Bakalım Galaxy Tab S4 ve Tab A 10.1(2018) modelleri hangi tarihte kullanıcıların beğenisine sunulacaklar?
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top