Sony Xperia XZ3'ün Teknik Detayları GFXBench'te Ortaya Çıktı!
Webtekno

Sony Xperia XZ3'ün Teknik Detayları GFXBench'te Ortaya Çıktı!

Sony’nin 31 Ağustos ve 5 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek IFA etkinliği sırasında tanıtması beklenen yeni amiral gemisi Xperia XZ3, tüm teknik özellikleri ile GFXBench’te ortaya çıktı. Web sitede H8416 model numarasıyla listelenen cihazın sahip olduğu özellikler nedeniyle Xperia XZ3 olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

GFXBench’e göre Sony H8416 (Xperia XZ3), 5.9 inç boyutunda Quad HD+ çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde cihaz Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak. 6GB RAM kapasitesi bulunan Sony H8416’da 128 GB dahili depolama alanı bulunuyor.

\"\"

GFXBench’te çift arka kameraya sahip olması beklenen Xperia XZ3’ün yalnızca 19MP çözünürlüğündeki ana kamerası listeleniyor. Cihaz muhtemelen Xperia XZ2 Premium’un 19MP+12MP’lik çift kamera modülüne sahip olacak. Önde ise en iyi kalitede selfieler için 13MP’lik bir kamera yer alıyor.

Söz konusu cihazın GFXBench sayfasını inceleyebileceğimiz bir link bulunmuyor. Bu nedenle yukarıdaki görselin sahte olma ihtimali de bulunuyor. Cihaz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için IFA’nın yaklaşmasını beklememiz gerekebilir.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top