TRonlinee Sosyal Platform


Söylenti: Dünyaca Ünlü Şarkıcı Lady Gaga, Cyperpunk 2077'de Yer Alacak

14.03.2019 - 19:35
1094


Witcher üçlemesinin ardından Cyberpunk 2077 ile birlikte oyun dünyasını sallamaya hazırlanan CD Project Red, oyunun içerisinde yakından tanıdığımız bir karaktere yer verebilir.

Henüz çıkış tarihiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Cyberpunk 2077 beklediğimize değecek gibi görünüyor. Oyunun rol yapma sistemi ve farklı dünya tasarımı, şimdiden oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. Cyberpunk 2077 ile ilgili yeni bir iddia da ActuGaming tarafından ortaya atıldı.

ActuGaming adlı Fransız merkezli internet sitesi, Lady Gaga'nın Cyberpunk 2077'de görüneceğini iddia ederek gündemi canlandırdı. Bu iddia, Lady Gaga'nın CD Project Red stüdyolarında görülmesiyle birlikte daha da güçlendi ve sosyal medya üzerinden geniş kitlelere yayıldı.

Tüm bu söylentilerin ardından, Lady Gaga'nın 2012'de paylaştığı bir Twitter gönderisine Cyberpunk 2077 resmi Twitter hesabının 2018'de verdiği yanıt tekrar gündeme geldi. Henüz elle tutuluyor hiç bir bilgi olmasa da oyunda bir dünya yıldızına yer verilmesi güzel bir detay olabilir. Bahsi geçen Twitter gönderisine aşağıdan göz atabilirsiniz.

"Tabii ki! Tabii ki yapacağız!"

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Cyberpunk 2077'in E3 2019'da yer alacağı açıklanmıştı. Belki de oyun hakkındaki diğer detayları E3 2019'da öğrenebiliriz. İddiaların gerçek olup olmadığını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz. Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış