Steam'de 18 TL'ye Satılan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!
Webtekno

Steam'de 18 TL'ye Satılan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Normal fiyatı 18 tl olan bu 2D strateji oyununu mağaza sayfasından ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Fırsat sadece önümüzdeki 24 saat için geçerli, yani oyunu yarın akşam saatlerine kadar kütüphanenize eklediğinizde, kampanya bittikten sonra bile hiçbir ücret ödemeden oynamaya devam edebileceksiniz.

Bu strateji oyununda Vikingler, Aztekler veya Çinliler gibi dünya tarihine damga vurmuş pek çok uygarlığı yönetebiliyor, ordularımızı düzenleyebiliyor ve düşman ordularla çarpışarak egemenlik alanımızı genişletmeye çalışıyoruz.

İşin en güzel yanıysa; Steam'deki değerlendirmeleri "Çok Olumlu" ortalamasına sahip bu oyunu indirmek için yapmanız gereken karmaşık işlemlerin, tıklamanız gereken linklerin olmaması. Tek yapmanız gereken teklif sona ermeden, oyunun Steam sayfasına giderek kütüphanenize eklemeniz.

Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fırsat 21 Haziran'da akşam 7'ye doğru bitiyor, elinizi çabuk tutun!
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top