TRonlinee Sosyal Platform


Steam'de Toplam Fiyatı 85 TL Olan Grid 2 Ve DLC'leri, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

2019-03-14 22:46:10
870


Kısa süreliğine yaptığı indirimlerle ve fırsatlarla kullanıcıları cezbeden Humble Bundle, efsane sayılacak bir indirime daha imza attı. Çevrimiçi oyun dağıtım platformu olan Steam'de 49 TL'ye satılan yarış oyunu Grid 2, 36 TL değerindeki DLC paketleriyle beraber, Humble Bundle'da toplam 3 gün sürecek olan bir kampanyaya girerek tamamen ücretsiz oldu.

2013 yılındaki çıkışından beri gönüllerdeki tahtını koruyan Grid 2, 2008 yılında piyasaya sürülen bir önceki oyunu Grid'in devam serisi olarak bizleri karşılamıştı. Her iki oyunun da geliştiricisi olan Codemasters, Grid serisinde yarış kelimesinin ne demek olduğunu hem görselleriyle hem oyun motoruyla hem de efsane ses detaylarıyla oyunculara yeniden tanımlatıyor.

Not: E-postanızdaki "Download Now" ibaresine tıkladıktan sonra açılan sayfada oyunun kodu altında, Grid 2'nin 18'er TL'lik ek paketlerinin (DLC) kodları da bulunmaktadır. Dilerseniz bu kodları da aynı yolla etkinleştirebilir ve oyununuzu toplamda 36 TL değerindeki DLC paketleriyle daha da iyi bir seviyeye taşıyabilirsiniz.Etiket :

Admin

İzmir Seferihisarda yaşayan, SDU Üniversitesinden Mezun, Freelancer ©

Admin

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış