TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlT-mobile, Ebeveynleri Oldukça Sevindirecek Familymode Hizmetini Kullanıma Sunuyor

25/06/2018
7971


Pazartesi günü T-Mobile tarafından duyurulan FamilyMode adlı bir hizmet, çocuklar ve ebeveynleri arasında bir köprü görevi görüyor. İki şekilde çalışan bu yeni sistem, çocuklara evin içinde ve dışında hücresel veri hizmeti sağlayarak ebeveynlere tabletler, telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, oyun konsolları ve Akıllı TV gibi cihazlar üzerinden içerikleri kontrol etme şansı tanıyor.

tronlinee

29 Haziran’dan itibaren satışa sunulması beklenen T-Mobile FamilyMode hizmetini almak için öncelikte 20 dolar ödeme yapılıyor ve bu ödemeler her ay 10 dolar olacak şeklinde devam ediliyor. Yani 20 dolar kurulum hizmeti ve 10 dolar aylık ödemeler yaparak hizmete sahip oluyorsunuz. İçerisinde internet bağlantısına sahip olan hemen hemen her cihazı kapsayan bu hizmet, internet kullanımını kontrol ederek çocukların eriştikleri içeriklerin daha güvenli hale gelmesini sağlıyor.

T-Mobile FamilyMode’un başlıca özellikleri şöyle:

tronlinee

T-Mobile FamilyMode hizmeti, tıpkı bir modem gibi evinize konuluyor ve kendisine bağlanan cihazları rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlıyor. Cihazın kapsama alanı dışındaki zamanlarda ise hücresel veri ağı ile T-Mobile şebekesinin sağladığı hizmetlerle birebir aynı işlevleri yerine getirebiliyorsunuz.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış