Tesla’nın Baştan Aşağı Yenilediği Muhteşem Araç İçi Dizaynı (Video)
Webtekno

Tesla’nın Baştan Aşağı Yenilediği Muhteşem Araç İçi Dizaynı (Video)

Tesla, çevreci bir firma olarak konumlandığı için araç içi dizaynında da bu konumlandırmanın hakkını veren detaylar sunuyor. Örneğin hiçbir dekor malzemesinde hayvansal ürünler kullanılmıyor, deri döşemeler koltuklarda ve direksiyonda yer almıyor. Genelde iç dizaynında metalik ögeleri kullanan Tesla, radikal bir tasarım değişikliğine giderek 2018 model üst düzey araçlarında yeni çizgilerini ön plana çıkarttı. 

YouTube kanalı InternetDude, sipariş ettiği 2018 model Tesla Model P100D ile yeni tasarımın detaylarını sunan bir video yayınladı. Önceki tasarımlarda ağır basan metalik renklerin yerini doğal çizgilere bıraktığı iç dizayn, geleneksel Tesla çizgisinden çok farklı görünüyor. 

Artık metalik ve koyu tasarımları bırakarak doğal malzemeleri ön plana çıkartan Tesla’nın yeni araçlarıyla en önemli hedefi firmanın konumlandırmasına uygun standartlara kavuşmak. Özellikle performans açısından ön plana çıkan spor modellerini enerji kaynağı açısından “çevreci” olarak nitelendiren firma, bütünleştirici bir anlayışla hareket etmek istiyor. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top