Toplam Değeri 130 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun Ve Uygulama
Webtekno

Toplam Değeri 130 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun Ve Uygulama

Google, uygulama mağazası Play Store’da bazı uygulama ve oyunları kısa süreliğine ücretsiz sunmaya devam ediyor. Bu haftaki listemizde 6 uygulamanın yanı sıra 4 oyun da sizleri bekliyor. İndirimlerin kısa süreliğine geçerli olduğunu ve elinizi çabuk tutmanız gerektiğini hatırlattıktan sonra vakit kaybetmeden listemize geçelim.

Normal fiyatı: 6,79 TL

Tamamen retro meraklıları için hazırlanmış 1984 Cam isimli uygulama, sizleri 1980'lerdeki kameralarla çekilmiş gibi videolar çekmeye yönlendirecek. Sosyal medya hesaplarınızı bu ilginç videolarla şenlendirebileceğini 1984 Cam'i aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Normal fiyatı: 9,99 TL

Ek pakete ihtiyaç duymadan Ultra HD videoları oynatabilen Total Media Player Pro, altyazı eklemek için de kullanımı kolay bir arayüzü sunuyor. Bilindik video oynatıcılarının özelliklerinin hepsini bünyesinde barındıran bu uygulama ile ekolayzır arayüzü, arka planda oynatma gibi özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

Normal fiyatı: 19,99 TL

İngilizce'nin yanında bir de Almanca öğrenmek istiyorsanız Learn German with MosaLingua uygulaması tam da size göre. Bilimsel olarak kanıtlanmış kalıcı öğrenme metotlarıyla ve tekrar yoluyla size Almanca öğretecek bu uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Normal fiyatı: 11,99 TL

Sorunsuz kullanıcı deneyimine odaklanarak tasarlanan bu uygulamayla bir kamera uygulamasından beklediğiniz her şeyi yapmanız mümkün. HDR fotoğraflar çekmekten tutun da Timelapse videolara kadar birçok özelliği içinde bulunduran iCamera'yı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Normal fiyatı: 2,39 TL

Mühendislik, mimarlık gibi matematikle içli dışlı olan bir bölümde okuyorsanız RubikCalcPRO, aradığınız hesap makinesi uygulaması olabilir. Kolay kullanım için tasarlanmış arayüzünün yanı sıra programlanabilir olması, grafik çizmesi gibi birçok artısı bulunan RubikCalcPRO'yu aşağıdan edinebilirsiniz.

Normal fiyatı: 19,99 TL

Standart Twitter arayüzünü kullanmakta zorluk yaşıyorsanız bu uygulama sizin için iyi bir alternatif olabilir. Abi for Twitter, normal Twitter uygulamasının sadeleştirilmiş, hızlı ve daha az veri tüketen bir versiyonu. Ana ekranınızda kullanabileceğiniz widget'ların yanı sıra birden fazla hesap desteği de sunan Abi for Twitter'ı aşağıdan indirebilirsiniz.

Normal fiyatı: 15,99 TL

Klasik ve popüler bir masa oyunu olan Reversi'nin 3 boyutlu uyarlaması olan Light Vs Dark uygulamasıyla stratejinizi konuşturarak arkadaşlarınızla keyifli mücadeleler çıkarabilirsiniz. Bir zamanlar Windows 1.0'da da yer alan oyunu, aşağıdaki bağlantıdan indirmeniz mümkün.

Normal fiyatı: 23,99 TL

Atari oyunu tarzı 8 bit görsellere sahip bir RPG oyunu olan Timing Hero, pixel art olarak stilinin hakkını veren bir oyun. Mekanikleriyle çok zevkli bir hale getirilmiş olan oyunda hem nostalji yaşayacak hem de keyifli bir maceraya atlatacaksınız. Kısa süreliğine ücretsiz sunulan bu oyunu aşağıdan indirebilirsiniz.

Normal fiyatı: 5,99 TL

Tamamen tıklama üzerine kurulu oyunları sevenler için en iyi oyunlardan biri olmaya aday olan Crazy Tap Chef VIP de bu haftanın ücretsiz olarak sunulan oyunlarından. Hem reklamsız hem de 100'e yakın eşyanın ücretsiz verildiği VIP'i sürümü, aşağıdaki bağlantıdan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Normal fiyatı: 12,99 TL

Akıllı telefonunda gerçekçi bir bilardo deneyimi yaşamak isteyenler için Real Pool 3D isimli bu oyun oldukça iyi bir alternatif olabilir. Farklı oyun modlarını içinde barındıran ve gerçekçi grafikleriyle dikkat çeken bu oyunu siz de Android cihazınıza aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Google Play Store’un haftalık indirimlerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaştığımız listemizin sonuna geldik. En beğendiğiniz uygulama ve oyunları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. İndirimli uygulamaları sizlerle paylaştığımız yazılarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın :)
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top