TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlTürkiye’nin İlk Blok Zinciri Hackathon’u İstanbul’da Düzenleniyor

26.06.2018 - 13:47
6461


Çağımızın en önemli buluşlarından birisi olan Blok Zinciri teknolojisi, bilginin değerini arttırıyor. Kripto paralar gibi sadece bir ürünü üzerinden bu teknoloji nitelendirmek, teknolojik gelişimin ufkunu daraltıyor. Blok Zinciri, çok daha geniş sektörler kullanılabilecek yeni nesil bir bilgi işlem teknolojisi ve bugüne kadar meydana gelen güvenlik endişelerini de tarihe gömüyor. 

Sektörel anlamda pek çok şirketin ilgi duyduğu bu alanda ürün geliştirmek isteyenler ise genelde muhatap bulmakta zorlanıyorlar. Geliştiricilerle bu teknolojiye yatırım yapmak isteyenlerin bir şekilde bir araya gelmeleri gerekiyor. Bu buluşmalar aynı zamanda geliştiricilerin kendilerini kanıtlamalarını, ödüller kazanmalarını ve sermaye sahipleriyle ve mentorlarla buluşmalarını sağlıyor. 

Ülkemizde Blok Zinciri üzerine teknoloji geliştiren kişilerin yetiştirilmesi amacıyla düzenlenen bu etkinlik tamamen ücretsiz bir şekilde katılımlarınızı bekliyor. Bugüne kadar 500’dan fazla kişi başvuru yaparak yerini ayırttı bile. 

29 Haziran ve 1 Temmuz tarihleri arasında başlayacak hackathon, yeni takım arkadaşları edinmek, işi uzmanından öğrenmek, profesyonel deneyimler kazanmak için oldukça ideal bir yer. Ayrıca düzenlenecek yarışmalarda kazanan geliştiriciler, sponsorların üstlendikleri çeşitli ödüllere sahip olma şansı elde edecekler. 

Detaylı bilgi almak ve BlockCircus etkinliğine katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış