TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlUbisoft, E3 2019'da Gerçekleştireceği Konferansın Tarihini Duyurdu

29/03/2019
1494


Fransız oyun yapımcısı Ubisoft, her yıl oyun dünyasına damgasını vuran E3'te gerçekleştireceği konferansın tarihini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde konferans tarihini duyuran Bethesda'dan günler sonra duyuruyu gerçekleştiren Ubisoft'un konferansta oyuncuları mutlu edeceği umuluyor.

Şirketin bu yıl oyunculara neler sunacağı net olarak bilinmiyor ancak Far Cry: New Dawn, Assassins Creed 3: Remastered, The Division 2 ve 16 Nisan'da yayınlanacak olan Anno 1800'ün dışında yeni oyunların ortaya çıkması bekleniyor. Beklentiler arasında şimdilik Skull & Bones ve Beyond Good and Evil 2 olsa da etkinlik yaklaştıkça daha fazla detayın ortaya çıkması mümkün.

Büyük bir kesim, Ubisoft'tan yeni bir Assassins Creed hikâyesi bekliyor olsa da bu beklenti sonuçsuz kalabilir. Çok büyük bir sürpriz olmadığı sürece şirketin 2019'da yeni bir Assassins Creed oyunu duyurmayacağı kesinleşmiş durumda. Assassins Creed cephesinde iyi bir haber verilmemiş olsa da bazı söylentiler Watch Dogs 3'ün duyurulabileceği yönünde.

Oyunseverlerin ve yapımcıların sabırsızlıkla beklediği E3 2019, 11 Haziran'da başlayacak. Ubisoft'un konferansı ise 11 Haziran'da Türkiye saatiyle 23.00'da başlayacak.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış