Volvo'nun, Tanıtımına Çok Kısa Bir Süre Kalan S60 İçin Heyecanlandıran Paylaşımı
Webtekno

Volvo'nun, Tanıtımına Çok Kısa Bir Süre Kalan S60 İçin Heyecanlandıran Paylaşımı

Yarın İsveç’in Göteborg şehrinde tanıtımı yapılacak olan Yeni Volvo S60’ın bazı teaser çekimleri Instagram ve diğer sosyal medya kanallarında görücüye çıktı. Thor’un çekicini andıran farları ve Volvo S90’ın tasarımına oldukça benzeyen arka lambaları ile birlikte, Volvo’nun yeni modern tasarımı S60’da yeniden vücut buluyor.

\"\"

Ayrıca ortaya çıkan yeni görseller ile birlikte aracın ön kısmını en yakın haliyle detaylıca inceleyebiliyoruz. Diğer görsellerde ise Volvo S60’ın bir çeşit şeffaf odaya yerleştirildiğini ve alt katında bulunan odanın İskandinavya havasına atıfta bulunduğu görülüyor.

\"\"

Volvo S60’ın yapımına ilk olarak Belçika’da başlanmış, ancak 2010 yılında aracın üretimi ABD’ye alınmıştı. Yeni tanıtılacak olan modelin ise yine ABD’nin Güney Carolina kentinde bulunan fabrikada üretileceği açıklanırken, yılda 60.000 adet Volvo S60 üretilmesi hedefleniyor. Teknik mimarisi XC60 ve V60 üzerinden inşa edilen otomobilin dizel versiyona sahip bir modeli de satışa sunulacak. T8 kodlu Polestar Engineered dizaynı ile güçlendirilen otomobilin 415PS güce ulaşması bekleniyor.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top