Westworld'ün Mobil Oyunu IOS Ve Android İçin Kullanıma Sunuldu
Webtekno

Westworld'ün Mobil Oyunu IOS Ve Android İçin Kullanıma Sunuldu

Westworld'un 2. sezonunun etkisini üzerimizden tam atamamışken 3. sezon onayını aldığını duyduk. Daha şimdiden bir sonraki sezonu merak etmeye başladık. Artık yaratılan evrenler tek bir platform ile sınırlı kalmıyor ve oyunların filmlerini, film ve dizilerin oyunlarını görmeye hayli alıştık. Westworld de bu akıma ayak uydurdu ve Behavior Interactive tarafından geliştirilen oyun, nihayet çıktı.

Hem iOS hem de Android için kullanıma sunulan oyun, hikayenin en başına dönerek bizi birinci sezona götürüyor. Oyunda karşımıza çıkan ilk karakter ise Theresa Cullen. Parkın yöneticisi olarak izlediğimiz karakter, bizden de tam olarak aynı şeyi istiyor; misafirleri mutlu et ve para kazan. Oyun süresince parkın kontrolü elimizde diyebiliriz. Bir yandan yeni 'ev sahibi' robotlar üretirken bir yandan da parka yeni haritalar ve hikayeler ekliyoruz.

Oyunda, dizide gördüğümüz pek çok ana karakter de yer alıyor. Ford'un odasına kadar pek çok önemli detayın yer aldığı oyunda bu tanıdık simaları görebilmek için, geliştirmeleri yaparak hızlıca para kazanmamız gerekiyor. Oyun mağazalarda tamamen ücretsiz ancak tahmin edeceğiniz gibi, oyun içi satın almalar mevcut. Eğer diziyi ve evreni sevdiyseniz, oyundan da keyif alacağınızı söylemek mümkün. Aşağıdaki linklerden oyuna ulaşabilirsiniz, şimdiden iyi eğlenceler.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top