Xiaomi Mi A2'nin Satış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu!
Webtekno

Xiaomi Mi A2'nin Satış Tarihi Ve Fiyatı Belli Oldu!

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, geçtiğimiz Nisan ayında Mi 6X modelini tanıttığında cihazın bir Android One’lı versiyonunun satışa çıkacağını belirtmemişti. Fakat bugüne geldiğimizde İsviçreli bir çevrimiçi alışveriş mağazası, Android One destekli Xiaomi Mi A2’yi ön siparişe sundu.

Resmi satışlarına 8 Ağustos tarihinde başlanacak olan Xiaomi Mi A2, geçtiğimiz aylarda tanıtılan Mi 6X modeli ile birebir aynı özelliklere sahip. İki cihaz arasındaki dişe dokunur en önemli fark, Mi A2’nin Android One desteğine sahip olduğu için MIUI arayüzünden feragat etmiş olması.

32GB dahili depolama alanına sahip Xiaomi Mi A2, 1350 TL fiyat etiketine sahipken, 64GB dahili depolama alanına sahip versiyon 1550TL'den satışa sunulacak.. En üst varyant olan 6GB RAM ve 128GB depolama alanı bulunan versiyon ise 1750 TL’den tüketiciler ile buluşacak. Bu fiyatlara vergilerin dahil olmadığını hatırlatalım.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top