TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlYahoo, Android GO Kullanıcıları İçin Mail Web Sayfasını Yeniden Tasarladı

19/06/2018
7239


Daha önce tanıtılan Android’in hafif sürümü Android GO, düşük bütçeli ve alt sınıf özellikli akıllı telefonlar için oldukça ideal bir yazılımdı. Daha sonra, Google Play Store üzerinden 1GB RAM ya da daha azına sahip telefonlara yönelik olarak özel bir uygulama koleksiyonu kullanıma açılmıştı. Android GO kullanıcılarının diğer güçlü akıllı telefon sahiplerinde bulunan uygulamaları yükleyebilmelerine olanak sağlayan bu koleksiyona şimdi tanıdık bir yüz daha eklendi: Yahoo Mail.

\"\"

Android GO kullanıcıları için mağazaya eklenen Yahoo, Mail uygulamasında bulunan özelliklerin birçoğunu mobil tarayıcı sürümünde de kullanmaya olanak sağlıyor. Yani tıpkı telefonunuza Yahoo uygulamasını yüklemiş gibi rahatlıkla yönetebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Yeni tarayıcı e-posta sayfasının özellikleri ise şöyle;

\"\"

Yahoo’nun yenilenen mobil web sitesine kolay ulaşmak için, ana ekranda sizi kısa yoldan yeni sürüme aktaracak olan bir uygulama kısayolu oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek isteyenler Yahoo Mail sayfasının detaylarına aşağıda eklenen video ile ulaşabilirken, Yahoo Mail'in Android GO sürümünü yüklemek isteyenler burayı tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirler.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış